Praca w opiece seniorów w Dülmen, okolice Münster,Niemcy

Miejsce pracy: Koszalin
Region: Zachodniopomorskie
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Dülmen, okolice Münster , Coesfeld, Warendorf, Niemcy
Pani Maria ma 77 lat, 165 cm wzrostu i waży około 50 kg. Seniorka ma zdiagnozowaną lekką demencję oraz de-presję. Ze względu na podeszły wiek ma problemy ze wzrokiem, jest nieco apatyczna. Cierpi na inkontynencję. W ciągu dnia dużo śpi, jest trochę wycofana, strachliwa. Przy ładnej pogodzie chętnie spędza czas na powietrzu, jest bardzo cicha i spokojna. Budzi się koło godzin 6:30, kładzie się spać o 21. Noce przesypia spokojnie.
Do zadań opiekunki należy pomoc Pani Marii w czynnościach dnia codziennego, takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele, zmiana pampersów(raz w tygodniu przychodzi opieka medyczna i kąpią podopieczną).
. Ponadto opiekunka dotrzymuje podopiecznej towarzystwa, gra z nią w gry towarzyskie, wychodzi na spacery oraz zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy. Niezbędne jest motywowanie seniorki do wspólnych zajęć, ruchu. Trzeba być miłym, ale stanowczym.
Pani Maria mieszka wraz ze swoim w pełni sprawnym i samodzielnym mężem w jednorodzinnym domku. Dla opiekunki został przygotowany standardowo wyposażony pokój. Czas wolny to minimum 2 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną.
Z relacji obecnej opiekunki:
Bardzo miła rodzina. Niedziela od 9:00-18:00 jest dniem wolnym- przyjeżdżają córki podopiecznej. Mąż podopiecznej może zawieźć opiekunkę do polskiego kościoła jeśli ma takie życzenie.

Poszukujemy Pań z podstawową lub komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 06.04.18 na 2 miesiące- 1100 EUR netto/ msc.
Jeżeli powyższa oferta nie jest dla Pani/ Pana odpowiednia- proszę o kontakt. W naszej bazie znajdują się również inne oferty, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności.
Aplikuj na stanowisko:
Praca w opiece seniorów w Dülmen, okolice Münster,Niemcy
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości