Praca w opiece osób starszych w Hemmingen,Niemcy

Miejsce pracy: Opoczno
Region: Łódzkie
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Hemmingen, okolice Hannoveru, Langenhagen, Hildesehim, Niemcy
Podopieczny ma 82 lata, 173 cm wzrostu i waży około 72 kg. Choruje na początkowe stadium demencji, ma pro-blemy związane z komunikacją. Ze względu na podeszły wiek słabo widzi, ma guza. Nosi pampersy, jest osobą leżącą. Noce z reguły przesypia spokojnie, sporadycznie może się przebudzić- zażywa środki nasenne. Systema-tycznie uczestniczy w zajęciach gimnastyki leczniczej oraz zajęciach z logopedą. Lubi spać, opisywany jest jako spokojna osoba.
Do zadań Opiekunki należy pomoc seniorce w czynnościach dnia codziennego, takich jak: przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele oraz nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto Opiekunka zajmuje się domem: pierze, gotu-je, sprząta, robi zakupy.
Starszy Pan mieszka wraz ze swoją w pełni sprawną i samodzielną żoną w jednorodzinnym domku. Kobieta nie wymaga żadnego wsparcia ze strony Opiekunki- ze wszystkimi czynnościami radzi sobie samodzielnie.
Sklepy oddalone są o około 20 minut drogi spacerem- na miejscu do dyspozycji jest rower. Dla Opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój. Na miejscu jest stały dostęp do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodzi-ną.
Poszukujemy Pań z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlece-nie od zaraz na 2 miesiące- 1300 EUR netto/ msc.
Aplikuj na stanowisko:
Praca w opiece osób starszych w Hemmingen,Niemcy
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości