Praca w opiece osób starszych w Gelsenkirchen , Niemcy .

Miejsce pracy: Malbork
Region: Pomorskie
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Gelsenkirchen , Niemcy .
Podopieczna ma 93 lata ,160 cm, 60kg. Seniorka posiada pierwsza grupę inwalidzką. Pani Margarete chodzi przy balko-niku. Cierpi na nadciśnienie, osteoporozę i ma niewydolność serca oraz zaburzenia krążenia w nogach.
Pani ze względu na wiek słabo widzi oraz ostatnio bardzo słabo słyszy .Ubiera i rozbiera się przy pomocy opiekunki. Sama przyjmuje posiłki, potrzebuje jednak pomocy podczas kąpieli (1 x w tygodniu w piątek). Raz w miesiącu przychodzi lekarka, co tydzień we wtorek przychodzi opieka medyczna, sortuje leki.
Informacje dodatkowe :
Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym z ogrodem jest osobą, miłą, serdeczną lubi towarzystwo innych osób. Dom leży poza miastem 5 min. drogi do komunikacji miejskiej, 15min.do najbliższego sklepu. Do dyspozycji jest telefon, tele-wizor i Internet. W domu zamontowana jest winda/krzesełko na schodach by dostać się lepiej na pierwsze piętro gdzie jest tez sypialnia. Z relacji obecnej opiekunki ważne jest aby dotrzymywać podopiecznej towarzystwo, obowiązki domowe nie są tak ważne.
Zlecenie od 17.03.18 na 2 m/c . Stawka 1100 euro netto +100 euro premii świątecznej. Poszukujemy pań z podstawową znajo-mością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece.
Jeżeli powyższa oferta nie jest dla Pani/ Pana odpowiednia- proszę o kontakt. W naszej bazie znajdują się również inne oferty, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności.
Aplikuj na stanowisko:
Praca w opiece osób starszych w Gelsenkirchen , Niemcy .
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości