Praca w opiece od zaraz - Niemcy, Bawaria.

Miejsce pracy: Głogów
Region: Dolnośląskie

Na chwilę obecną poszukujemy opiekunki osób starszych do 89-letniej samotnej Pani w Kaltental - między Ulm a Monachium (wzrost: 164, waga: 45). 

Choroby: początkowe stadium raka żołądka (bez przerzutów), artroza stawu biodrowego, napady duszności, ponadto podopieczna ma alergię na penicylinę. Pani Franziska stara się samodzielnie chodzić, ale czasem wymaga przy tym pomocy (w razie potrzeby do dyspozycji jest rollator), samodzielnie korzysta z toalety, ma problemy ze słuchem i wzrokiem (podopieczna nosi okulary oraz posiada aparat słuchowy). 

Podopieczna z powodu napadów duszności może obudzić się w nocy i wtedy potrzebuje pomocy opiekunki/na. Pani jest sprawna umysłowo, poza tym jest osobą spokojną, wycofaną. Podopieczna lubi oglądać TV. 

Pani Franziska samodzielnie wykonuje higienę ciała. Należy przypominać podopiecznej o przyjmowaniu wystarczającej ilości płynów. Opiekunka pomaga w przygotowaniu posiłków. 

Ponadto do zadań opiekunki należy: sprzątanie domu, pranie, prasowanie, czyszczenie okien, towarzyszenie podopiecznej podczas wizyt u lekarza. Poszukiwany opiekun bądź opiekunka, może palić na zewnątrz, język gut. Opiekun/ka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem, na miejscu jest internet, telefon oraz TV, sklepy znajdują się w odległości 3 km, przystanek autobusowy 300m. Do dyspozycji opiekuna/ki jest rower. W domu (w osobnym mieszkaniu) mieszka syn podopiecznej wraz z wnukiem, którzy mogą odciążyć opiekunkę i w weekendy zająć się podopieczną. Również córka mieszkająca niedaleko służy pomocą. W razie gdyby podopieczna była znacznie pobudzona otrzymuje środek uspokajający po którym śpi. Córka potwierdza jednak, że podopieczna jest osoba spokojną i raczej wycofaną.

Kontakt: 508 624 683, anna.kwiecinska@pmh.info.pl

Aplikuj na stanowisko:
Praca w opiece od zaraz - Niemcy, Bawaria.
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości