Praca w Opiece Niemcy- TO WŁAŚNIE TUTAJ!

Miejsce pracy: Suwałki
Region: Podlaskie
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Düsseldorf, okolice Neuss, Wu-ppertal, Krefeld, Essen, Duisburg, Kolonii, Niemcy
Podopieczny ma 88 lat, 172 cm wzrostu i waży około 76 kg. Ze względu na podeszły wiek ma problemy z poru-szaniem się- wymaga wsparcia. Miewa drobne problemy z pamięcią, wszystkie czynności związane z dniem co-dziennym wykonuje samodzielnie. Ma częściowe nietrzymanie moczu, noce przesypia spokojnie. Jest w pełni świadomy i komunikatywny. Budzi się koło godziny 8:20, kładzie się spać w okolicach godziny 21. Opisywany jest jako bardzo kulturalna i wykształcona osoba, dawniej był prawnikiem.
Do zadań Opiekunki należy pomoc seniorowi w czynnościach codziennym, przede wszystkim zajęcie się domem. Do pomocy dodatkowo raz w tygodniu przychodzi Pani zajmująca się sprzątaniem. Opiekunka zajmuje się przede wszystkim gospodarstwem domowym: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy.
Senior mieszka samotnie w mieszkaniu usytuowanym w wielorodzinnym domu. Dla Opiekunki został przygotowa-ny osobny, standardowo wyposażony pokój ze stałym dostępem do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godzi-ny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną.
Poszukujemy Pań z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 07.12.2017 na 5 tygodni- 1500 EUR netto/ msc+ możliwość zdobycia PREMII ŚWIĄTECZNEJ 300 EUR NETTO.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy
Aplikuj na stanowisko:
Praca w Opiece Niemcy- TO WŁAŚNIE TUTAJ!
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości