Praca w opiece w Bartoszycach

Znaleźliśmy 3 oferty

Staż z urzędu pracy Opiekunka dziecięca

Opis zadań:wg załącznika wniosku Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: pomaturalne/policealne, średnie zawodowe, wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe 4-letnieUprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarn

2024-04-24 18:41:37
1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
10 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Młodszt opiekun w domu pomocy społecznej

Zakres obowiązków:czynności opiekuńczo - pielęgnacyjne na d mieszkańcami domu Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceWymagania pożądane: Uprawnienia: doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi i starszymiWymagani

2024-05-02 18:41:38
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Młodszy opiekun w domu pomocy społecznej

Zakres obowiązków:1) Pomoc w codziennych czynnościach(mycie,kąpanie,ubieranie,czesanie,golenie itp.) 2( Idział w ćwiczeniach rehabilitacyjnych. 3) Stymulowanie i aktywizowanie podopiecznych do samodzielności i aktywności w życiu społecznym. 4) Udziel

2024-04-30 18:41:38
4 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach