• Kategoria:

    Pomoc domowa i opieka
  • Stanowisko:

    Opiekunka
  • Lokalizacja:

    Frombork
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa zlecenie
  • Rodzaj pracy:

    Stała
  • Data publikacji:

    2017-07-06

Praca w okolicach Kolonii, jako opiekunka

Miejsce pracy: Frombork
Region: Warmińsko-mazurskie

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech.

Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Julii. Ma 92 lata, waży 65 kg, chodzi przy balkoniku. Choruje na demencję, nadciśnienie, ma problemy ze słuchem.

Obowiązki:

Głównie to pomoc przy prowadzeniu domu, dbanie o czystość i porządek, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów.

Oprócz tego seniorka potrzebuje pomocy przy higienie ciała, zmianie pielucho – majtek, pomocy przy ubieraniu, dojściu do toalety. Opiekunka będzie również czuwać przy Pani w nocy.

Wymagania:

  • doświadczenie

  • podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

  • mile widziane prawo jazdy

  • brak nałogów (warunek konieczny)

  • miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:

  • atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji, premia wakacyjna

  • legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia

  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

  • organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów

  • ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec

  • stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6613 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 102

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków