Praca w Niemczech: Pokojówka

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
DOLNOŚLĄSKA Agencja pracy POSZUKUJE DLA NIEMIECKIEGO PARTNERA OSÓB DO PRACY JAKO:

pokojówka

Zarobki: 1250 - 1500 euro netto

Lokalizacja: Middelhagen

Jakie są wymagania?

- znajomość języka niemieckiego w stopniu a1

Obowiązki:

prace związane z utrzymaniem porządku w tym: zaścielanie łóżek, sprzątanie łazienki, ścieranie kurzu, odkurzanie i mycie podłóg, uzupełnianie środków higienicznych

Co oferujemy?:

Umowę o pracę

Zapewnione zakwaterowanie opłacane przez pracownika (koszt 100 euro miesięcznie)

Punktualne wynagrodzenie

Pracę od maja do połowy października

JEŻELI BĘDĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI

PROSIMY O KONTAKT POD NUMER 783 007 007 LUB 693 600 500

BĄDŹ PROSIMY WYSŁAĆ CV NA MAILA: KONTAKT@DAP24.EU

Z ZAŁĄCZONĄ KLAUZULĄ:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków