Praca w Niemczech Piekarz

Miejsce pracy: Szczecin
Region: Zachodniopomorskie
Obecnie dla naszego klienta w niemczech , poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

miejsce pracy: Berlin (Niemcy
praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
praca jest na stałe, bezpośrednio u pracodawcy
pracodawcą jest niemiecka piekarnia i cukiernia z Berlina
praca na pełny etat, 5 dni w tygodniu na 2 zmiany, ok. 170 godzin miesięcznie

Główne zadania:

wypiek pieczywa oraz innych produktów piekarniczych, zgodnie ze standardami piekarni
zapewnienie zapasu niezbędnych produktów do wypieków (gospodarka zaopatrzenia magazynu surowców)
dbanie o czystość miejsca pracy
przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

min. znajomość j. niemieckiego
wykształcenie ukierunkowane piekarz i doświadczenie zawodowe min. 1 rok
aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
przestrzeganie norm i standardów produkcji, w szczególności standardów HACCP
akceptacja pracy również podczas weekendu i wieczorami
umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu
komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
punktualność, samodzielność, dokładność

Oferujemy:

niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
wynagrodzenie miesięczne netto od 1300 do 1500 euro (w zależności od liczby godzin i od kwalifikacji)
zakwaterowanie zapewnia pracodawca, ale opłata czynszu w zakresie pracownika (ok. 300 do 500 euro miesięcznie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres rekrutacja@esteelo.pl lub skorzystanie z formularza, wpisując nr ref DE/152

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków