Praca w Niemczech Kucharz

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Obecnie dla naszego klienta w niemczech , poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
miejsce pracy: Cottbus (Niemcy
praca jest aktualna od zaraz lub w możliwie szybkim terminie
praca na stałe, w niemieckiej restauracji

praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 175 godzin miesięcznie
praca na trzy zmiany: 7 do 16, 11 do 21, 16 do 24

Główne zadania:
przygotowywanie potraw kuchni niemieckiej według przepisu

zimny i ciepły bufet, a la Carte
estetyczne serwowanie dań według zamówienia
dbanie o czystość miejsca pracy
przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:
dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
wykształcenie w zawodzie kucharz potwierdzone świadectwem i doświadczeniem zawodowym
przestrzeganie norm i standardów produkcji, w szczególności standardów HACCP

znajomość kuchni niemieckiej jest zalecana
akceptacja pracy również podczas weekendu i wieczorami, często praca pod presją czasu
komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Oferujemy:
niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
wynagrodzenie miesięczne netto: 1200 do 1300 euro (w pierwszym roku pracy)

wynagrodzenie miesięczne netto: 1400 do 1500 euro (po pierwszym roku pracy)

napiwki 150 do 200 euro netto miesięcznie
zakwaterowanie zapewnione i kosztuje ok. 150 do 300 euro miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres rekrutacja@esteelo.pl lub skorzystanie z formularza, wpisując nr ref DE/154

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków