Esteelo HR

  • Kategoria:

    Budownictwo
  • Stanowisko:

    Hydraulik
  • Lokalizacja:

    Łódź
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:

    Stała
  • Data publikacji:

    2017-12-11

Praca w Niemczech HYDRAULIK z j. niemieckim

Miejsce pracy: Łódź
Region: Łódzkie

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Hydraulik

Opis stanowiska:

    • miejsce pracy: Stuttgart i okolice (Niemcy)
    • praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
    • długotrwała umowa o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowej
    • praca na pełny etat

Wymagania:

    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • udokumentowany zawód hydraulik
    • minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie hydraulika
    • mile widziane prawo jazdy kat. B i własne auto (może mieć korzystny wpływ na wynagrodzenie)

Oferujemy:

    • niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
    • wynagrodzenie netto uzależnione od posiadania prawa jazdy i samochodu oraz klasy podatkowej, jednak nie mniej niż 2400 euro / miesięcznie
    • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym
    • opiekę polskojęzycznych konsultantów
    • dobranie miejsca pracy do predyspozycji i zdolności kandydata
    • możliwy dowóz pierwszego dnia na miejsce budowy w towarzystwie polskiego opiekuna
    • możliwość pobierania zaliczek w każdy piątek

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres rekrutacja@esteelo.pl lub skorzystanie z formularza APLIKUJ, wpisując nr ref DE/125/2017

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków