• Kategoria:

    Sprzedaż
  • Lokalizacja:

    Dobre Miasto
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa zlecenie
  • Rodzaj pracy:

    Inna
  • Data publikacji:

    2017-11-20

Praca w markecie- Dobre Miasto

Miejsce pracy: Dobre Miasto
Region: Warmińsko-mazurskie
Agencja Pracy Beetsma (nr rejestraycjny 5169) poszukuje aktualnie dla swojego klienta osób chętnych do pracy w markecie znajdującym się w miejscowości Dobre Miasto.

Opis stanowiska:

- profesjonalna obsługa Klientów marketu,
- wykładanie towarów oraz prace pomocnicze,
- dla osób chętnych po odbyciu szkolenia obsługa kasy fiskalnej,

Wymagania:

- posiadanie aktualnej książeczki Sanepid
- gotowość do podjęcia pracy w trybie zmianowym,
- pełnoletność,
- dyspozycyjność,
- odpowiedzialność,

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy,
- bezpłatne szkolenie kasjerskie,
- terminowe wypłaty,
- możliwość nawiązania długotrwałej współpracy,
- stałe zlecenia dla najlepszych pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres biuro.gdansk@beetsma.pl wpisując w  tytule "Dobre Miasto"
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków