• Kategoria:

    Praca fizyczna
  • Lokalizacja:

    Olsztyn
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:

    Stała
  • Data publikacji:

    2017-09-20

Praca w magazynie - Niemcy

Miejsce pracy: Olsztyn
Region: Warmińsko-mazurskie
Agencja pracy WORKON Sp. z o.o. (nr rej. 16018) dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko
KOMISJONER

Ilość miejsc: 15 (chętnie przyjmujemy pary i grupy osób)
Miejsce pracy: okolice Schweinfurtu

Obowiązki:
- zbieranie zamówień i przygotowywanie do wysyłki towarów żywnościowych
- praca w systemie Pick by Voice

Wymagania:
- umiejętność liczenia po niemiecku
- prawo jazdy i własne auto

Oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach niemieckich
- pakiet świadczeń socjalnych
- praca 5-6 dni w tyg. na 2-3 zmiany
- wynagrodzenie 9,23€ brutto / godz.
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (z internetem, pralką, TV) płatne przez pracownika max. 300€

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres mailowy:

rekrutacja.workon@gmail.com

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższego oświadczenia:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków