Praca Ukończone studia w Obornikach

Znaleźliśmy 2 oferty

Inżynier procesu felg karbonowych

Twój zakres obowiązków, Przestrzeganie terminów, jakości i specyfikacji docelowych dla wszystkich przydzielonych projektów i zadań, Opracowywanie istotnych i kluczowych danych liczbowych, statystycznych jako podstawy do podejmowania decyzji przez..

2024-03-27 12:40:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
DT Swiss-Polska Sp. z o.o
Wczoraj z pracuj.pl

Inżynier techniczny

Zakres obowiązków:- osoba odpowiedzialna za organizację, monitorowanie i wspomaganie procesu produkcji płytek PCB oraz nadzór techniczny nad maszynami Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczneJęzyk: angielski

2024-03-12 18:41:23
do 8000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dgt poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
16 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukończone studia Oborniki