Praca Strzyżenie włosów w Pruszczu Gdańskim

Znaleźliśmy 3 oferty

fryzjer

Zakres obowiązków: stylizacja damska, koloryzacja, balajaże, artystyczna koloryzacja, upięcia ślubne Wynagrodzenie brutto: od 2500 PLN system wynagradzania miesięczny, praca na 1/2 etatu Zawód: Fryzjer* Wymagania inne: mile widziane zaangaż

2023-12-16 09:00:07
od 2500 zł
MCK Pruszcz Gdański
124 dni temu z Ochotnicze Hufce Pracy

Fryzjer męski/barber

Obowiązki: Wykonywanie usług fryzjerskich, takich jak strzyżenie, strzyżenia brody, modelowanie i stylizacja włosów. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego stylu fryzury . Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i budowanie trwałych relacji

2024-03-03 09:37:52
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Aneta Blok
46 dni temu z lento.pl

Barber - Fryzjer Męski

Twój zakres obowiązków, 1. Strzyżenie i stylizacja włosów męskich zgodnie z oczekiwaniami klienta, 2. Wykonywanie podstawowych zabiegów fryzjerskich, takich jak: mycie włosów, strzyżenie brody, golenie, 3. Doradzanie klientom w kwestii pielęgnacji..

2024-04-15 21:40:01
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PRACOWNIA FRYZUR ANETA BLOK
3 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Strzyżenie włosów Pruszcz Gdański