Praca Strzyżenie włosów w Poznaniu

Znaleźliśmy 4 oferty

Fryzjer/ka- Poznań

Jeśli jesteś ambitną, kreatywną i otwartą osobą, która ceni sobie stabilną pracę w miłej atmosferze, pragnie ciągłego rozwoju, a fryzjerstwo nie jest jej obce – nie zwlekaj! Zostań członkiem zespołu Jean..

2024-04-24 11:27:43
Jean Louis David
13 dni temu z erecruiter.pl

Fryzjer / Fryzjerka

Twój zakres obowiązków, Kompleksowa obsługa klientów z zakresu koloryzacji, strzyżenia, regeneracji włosów (możliwość przeszkolenia)..

2024-04-23 13:40:35
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
DAMIAN WALENDOWSKI
14 dni temu z pracuj.pl

Fryzjer

Zakres obowiązków:SAMODZIELNA FRYZJERKA LUB FRYZJER DAMSKO MĘSKA/I , SUMIENNOŚĆ, CHĘĆ ROZWOJUPraca w godz. pomiędzy 9-21 Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżoweUprawnienia: doświadczenie na stanowisku - wymagane (wymagany st

2024-04-29 18:41:36
od 2121 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
8 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Fryzjer męski

Zakres obowiązków:Modelowanie i nadawanie odpowiedniego kształtu brodzie i wąsom, a także włosom na głowie, pomoc w wyborze odpowiedniej fryzury, farbowanie włosów, wykonywanie masażu twarzy, a także przeprowadzanie szeregu zabiegów pielęgnacyjnych n

2024-04-30 18:41:40
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Strzyżenie włosów Poznań