Praca Strzyżenie włosów w Pile

Znaleźliśmy 2 oferty

Fryzjer męski (barber)

Zakres obowiązków:Obsługa klientów w salonie - strzyżenie i modelowanie męskie oraz pielęgnacja męskiego zarostu.Praca na 2 zmiany pn. - pt. w zakresie godzin 08:00-19:00, w soboty 08:00-15:00. Zatrudnienie od zaraz. Pierwsza umowa o pracę na okres p

2024-04-05 18:41:27
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
łukasz bogdanowicz handel-usługi teltech
18 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Fryzjer damsko męski

Zakres obowiązków:Farbowanie, strzyżenie, balejage, modelowanie, podpięcia, itd.Praca w godz. pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 08.00-14.00Okres próbny 3 m-ce, zatrudnienie od zaraz. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek

2024-03-05 18:41:22
Elżbieta steinke zakład fryzjerski elżbieta...
49 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Strzyżenie włosów Piła