Praca Strzyżenie włosów w Białymstoku

Znaleźliśmy 4 oferty

Zatrudnię groomera/psiego fryzjera Białystok

Praca szuka człowieka! W związku z dynamicznym rozwojem salonu poszukujemy osoby na stanowisko GROOMER (psi fryzjer) do salonu Kudłatek studio psiej urody w Białymstoku. Jeśli: -Kochasz pracę z psami -Masz wysokie poczucie estetyki, zmysł artystyczny

2024-03-11 15:54:29
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Kudłatek studio psiej urody
45 dni temu z lento.pl

Fryzjer

Zatrudnię fryzjerkę damsko - męska z doświadczeniem. Tel 85 6533 920

2024-03-10 13:10:39
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Salon fryzjerski Białystok ul Swobodna
46 dni temu z lento.pl

Fryzjer - barber

Zakres obowiązków:praca w salonie fryzjerskim Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceInne wymagania: po kursie fryzjerskim Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbnyLiczba wolnych miejs

2024-04-22 18:41:27
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Luxe mair & beauty alena zhyhala
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Fryzjer / Fryzjerka

Twój zakres obowiązków, wykonanie strzyzeń damskich oraz róznego rodzaju koloryzacji, budowanie relacji z Klientem - doradstwo/sprzedaż profesjonalnych kosmetyków fryzjerkich , dbanie o wysoką jakośc wykonywanych usług fryzjerskich , utrzymywanie..

2024-04-08 10:40:37
JULIA OLENSKA HAIR STUDIO
17 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Strzyżenie włosów Białystok