Europe Calling

tel: 500-610-582
  • Kategoria:

    Sprzedaż
  • Lokalizacja:

    Radom
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa zlecenie
  • Rodzaj pracy:

    Stała
  • Data publikacji:

    2017-08-23

PRACA – STABILNE WARUNKI - ZACZNIJ Z NAMI SWOJĄ KARIERĘ

Miejsce pracy: Radom
Region: Mazowieckie

Szukasz stabilnej pracy w świetnej atmosferze? Pracuj jako Konsultant Telefoniczny i zacznij zarabiać już dziś!

Nie masz doświadczenia? Żaden problem! - Przeszkolimy Cię od podstaw!

Oferujemy:

- Stawkę godzinową 13 zł brutto/h,

- Dodatkową PREMIĘ,

- Umowę zlecenie,

- Elastyczny grafik,

- WOLNE WEEKENDY,

- Pracę w zespole zgranych ze sobą ludzi,

- Szkolenie teoretyczne i praktyczne, za które Ci zapłacimy,

- Rozwój kompetencji zawodowych,

- Kartę rabatową do klubu Fitness

Wymagania:

- Pewność siebie i zaangażowanie

- Otwartość na nowe zadania

- Bardzo dobra dykcja

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- Podstawowa znajomość obsługi komputera

Jeśli takie warunki Ci odpowiadają wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@europecalling.pl lub zadzwoń (500610582). Dołącz do naszego zespołu już teraz !

Poznaj nas lepiej: www.facebook.com/EuropeCalling

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków