Praca Serwowanie dań w Świnoujściu

Znaleźliśmy 6 ofert

Kucharz, Pomoc kuchenna, Barman/Kelner, Recepcjonista

Poszukujemy pracowników na stanowisko: - Kucharz - Pomoc kuchenna - Barman/Kelner - Recepcjonista Od kandydatów oczekujemy chęci i zaangażowania w pracę. Umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjności i kreatywności. Mile widziane doświadczenie zawodo

2024-01-26 13:25:28
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Karczma Rybna Rybaczówka
62 dni temu z lento.pl

Kelner/ka Sofa Bistro

Sofa Bistro poszukuje do swojego zespołu kelnera/ki. Praca od zaraz. Mamy restauracje bufetową i a 'la carte. Znajomość j polskiego i niemieckiego gastronomicznego w stopniu komunikatywnym

2024-03-11 10:10:42
Baltic Home Sp. z o.o
17 dni temu z lento.pl

Kelner

Kelner/Barman Restauracja Rybaczówka zatrudni na stanowisko kelner/barman Od kandydatów oczekujemy: -Doświadczenie na danym stanowisku -Dyspozycyjność,umiejętność pracy w grupie -Zaangażowania i kreatywność Oferujemy: -Stabilne warunki zatrudnienia -

2024-02-26 11:11:26
Rybaczówka
31 dni temu z lento.pl

Kelnerka do hotelu

Zatrudnimy PANI na stanowisko KELNERKA na stałe. Grafik pracy 2/2. Wymaganie: poszukujemy bardzo odpowiedzialną Pani. Możliwość zakwaterowania + wyżywienie

2024-02-22 20:57:10
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Pan Andrzej
35 dni temu z lento.pl

Kelner

Zakres obowiązków:. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: System i rozkład czasu pracy: dwie zmianyPraca w godzinach: 8:00 - 16:00 i 16:00 - 22:00 Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLNRodzaj umowy:Umowa

2024-03-12 18:41:25
vhm hotel management spółka z ograniczoną...
16 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Kelnerka-Barmanka / Kelner-Barman

Twój zakres obowiązków, przygotowywanie i podawanie napojów;, serwowanie posiłków;, współpraca z pracownikami kuchni przy realizacji zamówień;, zapewnienie miłej atmosfery w barze i restauracji;, dbałość o porządek i ład na stanowisku pracy;,..

2024-03-11 00:40:10
17 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Serwowanie dań Świnoujście