Praca Serwowanie dań w Białymstoku

Znaleźliśmy 6 ofert

KELNERA/KELNERKĘ ZATRUDNIĘ

Kelnera lub kelnerkę z doświadczeniem zatrudnię do restauracji w Białymstoku. Umowa zlecenie. Atrakcyjna stawka. Mile widziana znajomość języka angielskiego. Cv proszę przesyłać: @

2024-04-10 11:06:08
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Gastroagencja
9 dni temu z lento.pl

Kelner/ barman w restauracji meksykańskiej

¡Hola! Jeżeli uśmiech nie schodzi Ci z twarzy, a oprócz tego świetnie czujesz się w klimatach latino to jest to oferta właśnie dla Ciebie! Oczekujemy: - aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub chęci jej wyrobienia) - doświadcz

2024-02-19 17:52:11
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Casa Maya
60 dni temu z lento.pl

Kelner kelnerka

Kelnera lub kelnerkę z doświadczeniem zatrudnię w restauracji w centrum Białegostoku. Umowa zlecenie. Stawka do uzgodnienia. Mile widziany status studenta. Cv proszę na email: rekrutacja@gastroagencja.pl

2024-02-26 16:23:48
Atmosfera
53 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Kelnera zatrudnię

Kelnera/ kelnerkę chętnie zatrudnię. Mile widziany status studenta. Umowa zlecenie

2024-02-26 14:36:49
RestauracjawBiałymstoku
53 dni temu z lento.pl

Kelner / Kelnerka

Twój zakres obowiązków, standardowe obowiązki kelnerskie..

2024-04-17 12:40:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Maison du Cafe
2 dni temu z pracuj.pl

Kelner/ka

Zakres obowiązków:- Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodoweWymagany staż pracy: lata: 0, miesiące: 2 Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę n

2024-03-25 18:41:33
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Zakłady Gastronomiczne MIR - ZEN Zenon Lange
25 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Serwowanie dań Białystok