Praca Roznoszenie ulotek w Warszawie

Znaleźliśmy 5 ofert

Roznoszenie ulotek do skrzynek pocztowych - Warszawa...

AK Media Dystrybucja Agencja Reklamowa Kolportaż ulotek & Plakatowanie Zatrudni uczciwe osoby do: *ROZNOSZENIA ULOTEK do skrzynek pocztowych* PROSIMY O REJESTRACJE WYŁĄCZNIE OSOBY UCZCIWE I NAPRAWDĘ CHĘTNE DO PRACY JEST TO BARDZO CIĘŻKA PRACA NIE DL

2024-05-12 13:22:02
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
AK Media Dystrybucja
Wczoraj z lento.pl

Poprowadź salonik prasowy Kolportera

Poprowadź salonik prasowy Kolportera Poszukujemy osób zainteresowanych prowadzeniem saloniku prasowego. Jako lider rynku prasowego w Polsce oferujemy stabilną i bezpieczną formę współpracy

2024-04-06 06:35:04
Kolporter
37 dni temu z absolvent.pl

rozdawanie ulotek

Potrzebuję osobę w dniu 24 i 31.03. w godzinach 7-13, na Włochach, stanie w jednym miejscu i rozdawanie ulotek reklamowych. Zarobek 150 zł/dniówka

2024-03-22 08:27:11
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
EPIF
52 dni temu z lento.pl

Roznoszenie ulotek na terenie Warszawy

Firma VM Sp. z o.o. poszukuje osób do stałej współpracy do roznoszenia ulotek do skrzynek w blokach mieszkalnych oraz domach jednorodzinnych na terenie całej Warszawy. Oferujemy: - umowę zlecenie - stawka godzinowa 20-22 zł/h (do ustalenia) - rozlicz

2024-04-05 15:26:55
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
VM Sp. z o. o
38 dni temu z lento.pl

Kolporter ulotek

Zakres obowiązków:roznoszenie ulotek wyłącznie do skrzynek pocztowych (najczęściej bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych) Wymagania:Inne wymagania: praca również dla osób niepełnoletnich Wynagrodzenie brutto: od 28 do 37Rodzaj umowy:Umowa zlecenie

2024-05-09 18:41:37
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
4 dni temu z MCK Warszawa
Podobne oferty pracy

Pracownik do roznoszenia ulotek

Twój zakres obowiązków, Roznoszenie ulotek, Sprzedaż..

2024-04-25 10:40:36
Rodzaj pracy: Stała
Biuro nieruchomości Kamil Górecki
Pruszków +14km
18 dni temu z pracuj.pl

Roznoszenie ulotek reklamowych do skrzynek pocztowych...

AK Media Dystrybucja Agencja Reklamowa Kolportaż ulotek & Plakatowanie Zatrudni uczciwe osoby do: - Roznoszenia ulotek do wyłącznie skrzynek pocztowych PROSIMY O REJESTRACJE WYŁĄCZNIE OSOB

2024-05-12 12:18:00
28 - 35 zł
Żyrardów +45km
Wczoraj z olx.pl

Dam prace roznoszenie ulotek

Witam zatrudnię kobietę w wieku od 18 do 40lat do roznoszenia ulotek praca w terenie w grupie samych kobiet płatne tygodniówki lub dniowki praca stała od pon do pt więcej info tel. lub wiadomość

2024-03-20 11:04:28
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PolTextil
Wyszków +48km
54 dni temu z lento.pl

Roznoszenie ulotek

Dodatkowa praca dla studenta , emeryta , rencisty i innych. Roznoszenie ulotek na terenie powiatu grodziskiego

2024-02-15 09:01:24
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Arkuszowa Drukarnia Offsetowa Sp. z o.o
88 dni temu z lento.pl

Roznoszenie ulotek

Szukasz pracy we Włocławku? Sprawdź aktualne oferty pracy, zobacz, gdzie we Włocławku i okolicy trwa rekrutacja. Przeglądaj ogłoszenia o pracę i aplikuj na interesujące Cię oferty. Z nami na pewno znajdziesz pracę, która zapewni Ci pewne za

2024-01-20 13:21:03
Włocławek +140km
114 dni temu z ddwloclawek.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Roznoszenie ulotek Warszawa

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 439 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy