Praca Rozliczanie PIT-ów w Oświęcimiu

Znaleźliśmy 4 oferty

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: średnie zawodowe - Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe), doświadczenie zawodowe - min. 3 lata na stanowisku księgowo-finansowym, znajomość p

2024-04-11 07:31:15
ALBAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
13 dni temu z aplikuj.pl

Księgowa / księgowy

Zakres obowiązków:bieżąca obsługa działalności firmy na terenie Polski, dekretowanie, księgowanie dokumentów, wystawianie, rozliczanie delegacji służbowych, terminowe i rzetelne sporządzanie deklaracji, sprawozdań finansowych, podatkowych, monitorowa

2024-04-10 18:41:17
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
14 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Samodzielna księgowa

Twój zakres obowiązków, kompleksowa bieżąca obsługa księgowo-podatkowa Klientów Kancelarii;, sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań;, kontakt z instytucjami zewnętrznymi..

2024-04-23 14:40:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
KANCELARIA PODATKOWA RYDZOŃ sp.j
Wczoraj z pracuj.pl

Informacje podstawoweMiejsce pracy: Unii Europejskiej 10, 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskieZakres obowiązków: bieżąca obsługa działalności firmy na terenie Polski, dekretowanie, księgowanie dokumentów, wystawianie, rozliczanie de

2024-02-21 11:00:11
ALBAU Sp. z o.o
63 dni temu z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Rozliczanie PIT-ów Oświęcim