Praca Rozliczanie PIT-ów w Bieruniu

Znaleźliśmy 3 oferty

SAMODZIELNA KSIĘGOWA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: średnie branżowe - Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany - Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B, biegła obsługa komp

2024-05-08 07:31:03
Bertani poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
3,2
5 dni temu z aplikuj.pl

Samodzielna księgowa

Zakres obowiązków:księgowanie faktur; kontrola dokumentów przewozowych; kserowanie dokumentów, faktur; przygotowywanie listy płatności oraz przelewów; sporządzanie deklaracji VAT i korekt; prowadzenie dokumentacji związanej z ubezpieczeniem; przygoto

2024-05-07 18:41:26
od 4600 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
3,2
6 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Samodzielna Księgowa

Twój zakres obowiązków, księgowanie faktur,, kontrola dokumentów przewozowych,, kserowanie dokumentów, faktur,, przygotowywanie listy płatności oraz przelewów,, sporządzanie deklaracji VAT i korekt,, prowadzenie dokumentacji związanej z..

2024-04-25 15:40:44
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
3,2
18 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Rozliczanie PIT-ów Bieruń