Praca Przygotowywanie posiłków w Zielonej Górze

Znaleźliśmy 3 oferty

Kucharz

Praca dla kucharzy, szefów kuchni, pomocy kuchennej w renomowanych hotelach w dużych miastach w Szwecji od zaraz! Wymagania: - doświadczenie pracy na podobnych stanowiskach (2-5 lat) - kompletne CV ze zdjęciem oraz danymi osobowymi (w j.angielskim)

2024-01-13 12:19:36
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Rekrutacja w Skandynawii
94 dni temu z lento.pl

Kucharz, z-ca szefa Kuchni, Szef Kuchni

Poszukujemy kucharza i/lub szefa kuchni… ⠀ …jeszcze raz - poszukujemy wymiatacza (a nawet 4-rech), który wie co to duża gastronomia i praca przy dużych imprezach. ⠀ U nas to Ty ustalasz warunki. Powiedz nam, ile chcesz zarabiać i ile pracować… ⠀ Ofer

2023-12-28 09:23:17
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Grape Town Hotel
110 dni temu z lento.pl

Kucharz

Obowiązki: przygotowanie potraw zgodnie z przyjętymi standardami zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług przestrzeganie norm i standardów HACCP dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności

2024-04-12 14:40:02
praca.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4 dni temu z praca.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Przygotowywanie posiłków Zielona Góra