Praca Przygotowywanie posiłków w Brzesku

Znaleźliśmy 4 oferty

POMOC KUCHENNA / KUCHARZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe. - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: - Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 800 PLN -

2024-04-13 07:31:21
Restauracja Hotel AUGUST Dariusz Augustyn
6 dni temu z aplikuj.pl

PRACA KUCHARZ/POMOC KUCHENNA

Poszukujemy pracowników do Restauracji, która cały czas się rozwija na stanowisko KUCHARZ / POMOC KUCHENNA Szukamy osób z pasją, pomysłami, chęcią rozwoju siebie i miejsca w którym pracuje, Konkurencyjne warunki pracy, Elastyczny grafik, Dobrze wypos

2024-03-25 17:42:37
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Restauracja Rzym Brzesko
25 dni temu z lento.pl

Pomoc kuchenna / kucharz

Zakres obowiązków:Pomoc w przygotowywaniu posiłków, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, zmywanie naczyń.Praca w godzinach 10:00 - 22:00 co drugi dzień po 12 godzin. Wymagania:Wymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczn

2024-04-12 18:41:24
do 4800 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Kucharz / Kucharka

Twój zakres obowiązków, przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami i obowiązującymi standardami jakości, współpraca z szefem kuchni i innymi działami firmy, utrzymanie porządku i higieny w miejscu pracy, przestrzeganie przepisów BHP, HACCP,..

2024-04-17 09:40:41
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Paweł Sawka AdminPro
2 dni temu z pracuj.pl