Up Recruitment Sp. z o.o.

  • Kategoria:

    Praca fizyczna
  • Lokalizacja:

    Tarnów
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:

    Stała
  • Data publikacji:

    2017-11-13

Praca przy kwiatach w szklarniach

Miejsce pracy: Tarnów
Region: Małopolskie

Dla naszego klienta zagranicą poszukujemy:

Praca przy kwiatach (szklarnie)

(zgłoszenie par i grup również jest możliwe)

Miejsce pracy: Holandia

MILE WIDZIANE KOBIETY

Opis stanowiska pracy:

Częścią Twoich codziennych zajęć będzie pakowanie, sadzenie, pielęgnacja i sortowanie kwiatów. Jesteś zmotywowany do wykonywania swoich obowiązków najlepiej, jak potrafisz.

Nasze oczekiwania:

  • dyspozycyjność,
  • motywacja do pracy
  • w przypadku mężczyzn komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

Oferujemy:

  • pełne pokrycie kosztów wyjazdu do Holandii,
  • pracę na pełny etat,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • regularne cotygodniowe wypłaty,
  • zakwaterowanie we w pełni wyposażonych domach i mieszkaniach - meble, naczynia, WiFi itd.,
  • dojazdy do pracy firmowym samochodem lub rowerem,
  • opiekę polskich koordynatorów,
  • pomoc w uzyskaniu numeru Sofi oraz założeniu konta holenderskiego.

Zainteresowany? Wyślij CV na adres info@up-recruitment.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji na www.up-recruitment.pl oraz naszym funpage'u na Facebooku: http://www.facebook.com/up.recruitment.polska
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków