Praca Premie w Ostrołęce

Znaleźliśmy 1 ofertę

Regionalny Kierownik Sprzedaży Obsługa Klienta...

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i podejmij wyjątkowe wyzwania jako Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Obsługi Klient Premium. Szukamy osoby otwartej na nowe możliwości i gotowej do realizacji ambitnych celów. Regionalny Kierownik Sprzedaży Obs

2024-04-10 11:00:07
Assiduus Insurance Partners
15 dni temu z gowork.pl
Podobne oferty pracy

Doradca klienta - STAŁA PODSTAWA I PREMIE!

Twój zakres obowiązków: * Telefoniczna sprzedaż ubezpieczeń na życie i zdrowie * Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących * Realizacja wyznaczonych wskaźników KPI Nasze wymagania: * Energia i determinacja do osiągania celów * Dostępności w pełn

2024-04-24 14:14:27
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
4LifeDirect
Warszawa +100km
Wczoraj z lento.pl

Sprzedawca w cukierni 6500 brutto + premie (Politechnika)

Zadania na stanowisku pracy:sprzedaż produktów cukiernidoradzanie i informowanie klientów o sprzedawanych produktachudział w inwentaryzacjachdbanie o porządek i ekspozycję piekarniWymagania:książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznychumiejętność

2024-04-23 21:25:42
Gi group poland s.a
2 dni temu z infopraca.pl

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego

2024-04-23 15:37:25
GI Group
2 dni temu z hrlink.pl

Sprzedawca w Cukierni II 6500 zł brutto + premie

ZADANIA:aktywne promowanie i sprzedaż naszych wyrobówobsługa kasy fiskalnej i inwentaryzacjautrzymywanie czystości w miejscu pracyOCZEKUJEMY:pozytywnego i komunikatywnego podejściazaangażowania w codzienne obowiązki oraz elastyczności w godzinach pra

2024-04-18 21:25:40
7 dni temu z infopraca.pl

2024-04-18 15:37:42
GI Group
7 dni temu z hrlink.pl

Praca Testera Aplikacji BEZ Doświadczenia Zdalnie...

Poszukujesz sposobu na dodatkowy zarobek, lub stałą pracę? Trafiłeś we właściwe miejsce.Testuj aplikacje, a wypłatę dostaniesz OD razu po każdym teście!Doświadczenie w dziedzinie Testowania NIE jest wymaganeWykonywanie zadań odbywa się w pełni zdalni

2024-04-14 11:00:28
Motodeal Sp. z o.o
11 dni temu z gowork.pl

Kierowca/ Kurier w Niemczech-Premie/Z zakwaterowaniem

Ideal Kurier – to międzynarodowa, prężnie rozwijająca się firma świadcząca usługi kurierskie oraz transportowe. Wyróżnia nas sprawna organizacja oraz orientacja na satysfakcję klienta. Nasi pracownicy każdego dnia wprowadzają nowoczesne rozwiązania a

2024-03-04 21:26:14
IDEAL KURIER SP. Z O.O
Lipsk +141km
52 dni temu z infopraca.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Premie Ostrołęka