Praca Prawo jazdy kat. C w Zabrzu

Znaleźliśmy 4 oferty

Pielęgniarka pielęgniarz Nowe Top ogłoszenie

Zatrudnimy pielęgniarki pielęgniarzy - dyżury w Domu Pomocy Społecznej w Zabrzu. Grafiki dostosowane do preferencji personelu, zapraszamy do współpracy

2024-05-06 09:49:51
Ekopol
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

kierowca kat. C+E kraj - od zaraz !!

Zatrudnię kierowcę z kategorią C+E. Jazda na terenie kraju ciągnikiem siodłowym Volvo + naczepa firanka. Atrakcyjne warunki pracy i wysokie wynagrodzenie. 6500 - 8500 pln netto. Zestaw przypisany do kierowcy.Umowa o pracę. Baza w Zabrzu. Nie..

2024-03-19 11:19:44
8000 - 10500 zł
Zbyszek
4,6
48 dni temu - aplikuj przez Nuzle

KIEROWCA Z KAT. C - WYWROTKA CZTEROOSIOWA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Zawody: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 3),Pozostali kierowcy samochodów ciężarowych (wymagany staż - lata: 3) - Upraw

2024-03-20 07:31:02
Przedsiębiorstwo wielobranżowe kostal spółka...
47 dni temu z aplikuj.pl

Kierowca kat. C+E

Twój zakres obowiązków, Wykonywanie przewozów towarowych zgodnie z trasą i terminem ustalonym przez pracodawcę., Dbanie o prawidłowy stan techniczny pojazdu i jego regularne przeglądy., Zachowanie przepisów ruchu drogowego oraz przestrzeganie norm..

2024-04-26 13:40:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
USŁUGI TRANSPORTOWE E M HAJDAS EWA HAJDAS
10 dni temu z pracuj.pl

Kierowca z kat. c - wywrotka czteroosiowa

Zakres obowiązków:praca na terenie budowy Wymagania:Wymagania konieczne: Zawody: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 3), Pozostali kierowcy samochodów ciężarowych (wymagany staż - lata: 3)Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweU

2024-03-19 18:41:14
do 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
48 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. C Zabrze