Praca Pracowitość

Znaleźliśmy 4 oferty

Pracowita osoba do pracy wyn.tygd.I zakwaterowanie...

Poszukiwana osoba do pracy w handlu I na magazynie Wyn. Min 3900zl do reki plus premia wynagrodzenie moze byc rozliczane tygodniowo w formie zaliczek. Od osoby wymagamy pracowitosci uczciwosci samodzielnosci w pracy tej potrzebna jest energia sprawno

2024-03-25 20:48:52
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Outlet home
3 dni temu z lento.pl

Sumienny pracowity

Witam , parę słów o mnie lat 30 zamieszkały w Płocku nie pijący nie palący. A więc szukam pracy w Płocku lub bliskiej okolicy na te chwilę pracę posiadam ale mam w planie zmienić na coś lepiej płatnego gdyż zarabiam 3.900 a nie ukrywam brakuje. Posia

2024-03-15 13:15:01
13 dni temu z plock.pl

Zatrudnię uczciwą i pracowitą

Najciekawsze oferty pracy ze Szczecina i regionu Pomorza Zachodniego. Nie zwlekaj i zaaplikuj na najbardziej interesującą ofertę dla Ciebie! Zawsze aktualne ogłoszenia

2024-01-18 10:57:04
70 dni temu z ogloszenia.infoludek.pl

Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw...

Zakres obowiązków:- odbiór plastikowych detali z maszyny wtryskowej,- prace montażowe,- kontrola jakości wytwarzanych produktów,- uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweInne wymagania: Brak Wyna

2024-03-05 18:41:15
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
23 dni temu z MBP Bydgoszcz

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Pracowitość