Podobne oferty pracy

Doradca klienta Nowe

Twoje zadania:dob ór produkt ów do potrzeb klient ówzapewnienie kkompleksowej obsługi poprzez polecenie akcesori ów oraz usług dodatkowychProwadzenie roz ów handlowych zgodnie z naszymi standardamiprzyjmowanie dostawekspozycja towar ówdbanie o ład i

2024-04-24 11:53:59
Rodzaj pracy: Stała
Dzisiaj z jobs.pl

Doradca klienta

Nowa Oferta Pracy dla Doradcy Klienta Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko: DORADCA KLIENTA Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za

2024-04-23 14:32:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ADREAMS
Wczoraj z lento.pl

Doradca klienta indywidualnego

Na czas określony Na co dzień w naszym zespole: masz bezpośredni kontakt z naszymi klientami zapewniając im kompleksową obsługę, jesteś profesjonalny/a i budujesz przyjazne relacje z klientami, pracujesz na swoją premię, prowadząc aktywną sprzedaż pr

2024-04-21 12:22:14
PKO Bank Polski
3 dni temu z praca.pl

Doradca terenowy ds. dofinansowań

W REAL GAME pozyskujemy dla naszych klientów dofinansowania na remont domu oraz jego docieplenie. Jako młoda i dynamicznie rozwijająca się spółka możemy zapewnić Ci niemalże nieograniczone mo

2024-04-20 12:18:01
7900 - 19400 zł
Mikołaj
4 dni temu z olx.pl

Doradca Klienta (umowa zlecenie)

Twoje zadania:sprzedaż produkt ów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmyzapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocjidbanie o najwyższą jakość obsługi Zapewnimy Ci:umowę zleceniemożliwość zdobycia doświadczenia zawodow

2024-04-17 11:53:53
7 dni temu z jobs.pl

Doradca Klienta- umowa zlecenie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy - zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji - dbanie o najwyższą jakość obsługi WYMAGANIA: - Spróbuj! Nie wymagamy od Ciebie doświadcze

2024-04-13 18:30:28
PeoplePro
11 dni temu z aplikuj.pl

Doradca Klienta

Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie?A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?Świetnie się składa, bo w Media Expert właśnie szukamy Doradcy Klienta. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawieni

2024-04-03 21:25:54
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Adreams M. Smerda Sp. k
21 dni temu z infopraca.pl

Doradca Klienta, Przedstawiciel Finansowy, Agent...

Firma Profi Credit nawiąże współpracę z osobami działającymi w charakterze:Doradcy finansowego , Pośrednika kredytowego, Agencji Kredytowej, Biura Kredytowego.Miejsce działania: województwo lubelskie..

2024-02-20 15:19:55
Profi Credit Polska S.A
64 dni temu z erecruiter.pl

Doradca hipoteczny

Doradca hipotecznyTwój zakres obowiązków Współpraca z doradcami ds. nieruchomości = finansowanie transakcji zakupu; Kompleksowe zbadanie potrzeb finansowych klienta; Optymalne dopasowanie oferty finansowej i ubezpieczeniowej; Koordynowanie procesu kr

2024-02-02 11:01:35
SUCCESSIO sp. z o.o
82 dni temu z gowork.pl