Praca Pisanie maili w Warszawie

Znaleźliśmy 2 oferty

POMOC BIUROWA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie - Zawody: Pracownik biurowy - Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany - Inne wymagania: Wykszta

2024-03-14 07:31:19
ZESPÓŁ DO OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH...
1,0
35 dni temu z aplikuj.pl

Pomoc biurowa

Zakres obowiązków:- dokonywanie zakupów art. chemicznych, biurowych i higienicznych oraz drobnegowyposażenia dla Zespołu oraz jednostek obsługiwanych, - bieżąca współpraca z konserwatorem dotycząca napraw w budynku Pogotowia Opiekuńczego nr 2 oraz je

2024-03-13 18:41:22
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
1,0
36 dni temu z Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Pisanie maili Warszawa