Praca Personel sprzątający w Międzyrzeczu

Znaleźliśmy 1 ofertę

Personel sprzątający - Międzyrzecz

Agencja Ochrony Specjał wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni kandydatów na stanowisko:

2024-03-23 09:36:43
PPHU Specjał Sp. z o. o
32 dni temu z hrlink.pl
Podobne oferty pracy
Oferta sponsorowana

Personel sprzątający – praca w Szwecji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Praca na stanowisku sprzątaczki na campingu - Sprzątanie domków i części wspólnych WYMAGANIA: - Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata - Znajomość j. angielskiego - poziom komunikatywny OFERUJEMY: - Stawka 9-11€/h na rę

2024-04-19 15:30:18
In-Serv Team Sp. z.o.o
Szwecja +120km
aplikuj.pl

Czy masz doświadczenie w sprzątaniu oraz znasz język angielski? Czy marzysz o pracy za granicą? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Dołącz do nas i aplikuj na stanowisko pokojówki już dziś.Podstawowe warunki współpracy:Stawka: 9-11€/h na rękęTermin

2024-04-19 21:25:36
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
5 dni temu z infopraca.pl

Personel sprzątający

Zakres obowiązków:Utrzymywanie porządku na terenie ośrodka.Praca w weekendy. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweInne wymagania: Doświadczenie zawodowe: mile widziane.Inne: chęć do pracy, zaangażowanie. Wynagrodzenie brutto: od 32

2024-03-26 18:41:31
Chris turystyka i rekreacja magdalena alchimowicz...
29 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Personelu Serwisu Sprzątającego Zielona Góra...

Twój zakres obowiązków, · utrzymywanie czystości w pomieszczeniach biurowych polegające na:, · zamiataniu, odkurzaniu oraz wycieraniu na mokro powierzchni podłogowych,, · czyszczeniu mebli, parapetów, przeszkleń, balustrad itp.,,..

2024-03-26 11:40:47
PGNIG SERWIS Sp z o.o
29 dni temu z pracuj.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Personel sprzątający Międzyrzecz