PRACA OD ZARAZ! NIE wymagamy doświadczenia!

Miejsce pracy: Łódź
Region: Łódzkie
Agencja pracy Full Job (13243) poszukuje aktualnie Kandydatów/Kandydatek dla swojego Klienta – firmy produkcyjnej – na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Łódź (ok. ul. Lodowej)

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO!

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie (początkowo przez Agencję, z możliwością zatrudnienia przez Klienta)
- umowę o pracę
- wynagrodzenie godzinowe + dodatki (premię motywacyjną, premię jakościową, dodatek za pracę w weekendy, dodatek nocny)
- opiekę przypisanego Konsultanta
- dla osób zainteresowanych bonus 25% na wszystkie zajęcia w Szkole Sztuk Walk SHARK

ZADANIA:
- nadzór nad odbiorem elementów z maszyny
- wstępna kontrola jakości oraz pakowanie części
- montaż podzespołów
- dbanie o porządek na stanowisku pracy

WYMAGANIA:
- chęć do podjęcia stałego zatrudnienia
- gotowość do podjęcia pracy w systemie 4brygadowym (12godzinnym)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV, bądź wysłanie SMS o treści: KONTROLA na nr 733-550-950. ODDZWONIMY DO CIEBIE!

Prosimy o dopisanie Klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków