Biznes Partner

  • Kategoria:

    Praca fizyczna
  • Stanowisko:

    Pakowacz
  • Lokalizacja:

    Jarocin
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa zlecenie
  • Rodzaj pracy:

    Tymczasowa
  • Data publikacji:

    2017-09-20

PRACA OD ZARAZ - Pakowacz/ka - bezpłatny transport

Miejsce pracy: Jarocin
Region: Wielkopolskie
Biznes Partner Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pakowacz/ Pakowaczka

miejsce pracy: Żerniki
czas rozpoczęcia: 03/07/2017

Zadania:
- pakowanie,
- kompletowanie zamówień do wysyłki.

Wymagania:
- chęci do pracy,
- ukończone 18 lat,
- zaangażowanie.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
- pracę na okres ok. 2 tygodni,
- pracę na jedną zmianę 6:00-14:00,
- bezpłatny transport z Jarocina i Nowego Miasta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu lub przesyłanie sms o treści PRACA JAROCIN pod nr 502700017.. Skontaktujemy się ze wszystkimi zainteresowanymi pod koniec czerwca.

W przypadku wysyłania CV prosimy pamiętać o dopisaniu klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków