zaloguj|załóż konto
Dodaj za darmo ofertę ›
Stanowisko, słowo kluczowe lub nazwa firmy
Miejscowość, województwo
FENIXIUM
  • Kategoria: Dla studentów
  • Lokalizacja: Kraków
  • Forma zatrudnienia:Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:Stała
  • Data publikacji oferty:2017-04-12

Praca Od zaraz !! Obsługa klienta 2700 netto

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy - Doradca klienta indywidualnego

Oferta skierowana jest do osób planujących rozpoczęcie pracy na w/w stanowisku oraz do doświadczonych Przedstawicieli, którzy poszukują możliwości awansu i zwiększenia swoich zarobków.

Główne zadania:

• Obsługa klientów, głównie kontakt z klientem indywidualnym.
• Ofertowanie,doradztwo w zakresie usług
• Budowanie i podtrzymywanie właściwych relacji z klientami
• Realizowanie założonych planów sprzedażowych
• Uczestnictwo w szkoleniach prowadzonych przez firmę.

Wymagania:

•Wykształcenie min. średnie/ zawodowe
•Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.
•Operatywność i aktywność w działaniu
•Wysokie zdolności interpersonalne
•Sprawna obsługa komputera

Oferujemy:
• Pakiet szkoleń przygotowujących do samodzielnej pracy jak i szkolenia sprzedażowe, negocjacji itp. pomocne w codziennej pracy z klientem.
•Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z konkurencyjnym systemem premiowania wyników
•Wsparcie przełożonego oraz administracji
•Dużą samodzielność działania
•Bezpieczeństwo zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•Dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy
•Narzędzia do pracy mobilnej: samochód osobowy, laptop, tel. komórkowy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz.
Adres email jest wymagany.Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków