Podobne oferty pracy

Kucharz/kucharka

Zakres obowiązków:KUCHARZ/KUCHARKA Wymagania:Wymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE 1 ROKWymagany staż pracy: lata: 1 Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na cza

2024-03-25 18:41:32
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Roman Ciszek Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe...
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Opiekunka do Pani w ok. Monachium

Poszukujemy Panią do pracy w opiece z komunikatywnym niemieckim. Opis podopiecznej : Pani 91 lat, 45 kg/150 cm , ze średnią demencją, porusza się z laską lub rolatorem, trzeba uważać by pani nie upadła. Współpracuje. Zdezorientowana co do osób i..

2024-03-18 09:05:39
Curaform24
10 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Kucharz / Kucharka

Twój zakres obowiązków, Przygotowywanie potraw zgodnie z menu, Wykonywanie zleconych dań zgodnie z recepturą, Zachowanie higieny i czystości w miejscu pracy, Pielęgnowanie umiejętności kulinarne, Praca zgodnie z obowiązującymi standardami..

2024-03-14 12:40:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Podkarpacka Akademia Umiejętności Piotr...
14 dni temu z pracuj.pl

Niania dorywczo w czasie choroby dziecka - Ropczyce...

Dzieci pod opieką: 1; Szczegóły: - Doświadczenie:: ??? ??? - Osoba niepaląca - Posiada prawo jazdy Praca z zamieszkaniem: Nie Dla naszej rodziny ważne są: - Kreatywność Wymiar czasu pracy: Pełny etat Wymiar czasowy: Początek: 2024-03-18, na czas nieo

2024-03-12 06:45:00
do 20 zł
16 dni temu z niania.pl

Informacje o firmie: Hotel-Restauracja PLATAN składa się z części hotelowej, weselnej oraz restauracyjnej. Sercem miejsca jest restauracja, której w menu restauracyjnym można odnaleźć różnorodne potrawy kuchni polskiej jaki i europejskich serwowane w

2024-02-22 12:19:52
Hotel - Restauracja PLATAN
35 dni temu z lento.pl