Praca Obsługa kasy fiskalnej w Sanoku

Znaleźliśmy 6 ofert

Specjalista ds Obsługi Klienta

2024-03-05 14:27:05
44 dni temu z sanok24.pl

Pracownik obsługi klienta

Wymagania:- Mile widziana znajomość technik sprzedażowych oraz standardów obsługi Klienta (ale niekoniecznie, gdyż szkolimy od podstaw)- Zaangażowanie Oferujemy:*system szkoleń stacjonarnych oraz e-learning

2024-04-04 14:27:10
14 dni temu z sanok24.pl

Specjalista ds. obsługi klienta

Zakres obowiązków:• przyjmowanie, rejestracja i weryfikacja zgłoszeń i reklamacji od klientów (platforma CBDA),• kontrola przebiegu załatwiania reklamacji,• współpraca w zakresie zgłaszanych reklamacji z Działem Zakupów,• prow

2024-03-21 14:27:17
28 dni temu z sanok24.pl

Wymagania:-Miła aparycja- niezależnie od wieku i płci ;-)- Mile widziana znajomość technik sprzedażowych oraz standardów obsługi Klienta (ale niekoniecznie, gdyż szkolimy od podstaw)- Zaangażowanie Oferujemy:

2024-02-19 14:27:07
59 dni temu z sanok24.pl

Dziennikarz / Operator / Pracownik biura obsługi...

2024-03-07 14:27:09
42 dni temu z sanok24.pl

Pracownik techniczny biura obsługi klienta

Zakres obowiązków:Pracownik Techniczny Biura Obsługi Klienta: obsług klientów oraz obsługa komputera i sieci komputerowej Wymagania:Inne wymagania: Praca od pon. - pt. w systemie I-zmianowym. Dobra znajomość MS Office, dobre umiejętności techniczno -

2024-04-10 18:41:28
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
8 dni temu z MCK Sanok

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Obsługa kasy fiskalnej Sanok