Podobne oferty pracy

Oferta sponsorowana

Kucharz / Kucharka

Jeśli jesteś osobą, która: Posiada doświadczenie na podobnym stanowisku, Posiada umiejętność pracy w zespole, dobrze słucha i jest nastawiona do działania, Jest bezkonfliktowa, dyspozycyjna, Jest zdyscyplinowana w zachowaniu czystości i higieny pracy

2024-05-03 14:00:26
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Sala bankietowa Nowa Baśń i Restauracja...
praca.pl

Opiekunka/salowa

Zakres obowiązków:Opieka nad ludźmi starszymi, chorymi, wykonywanie codziennych czynności porządkowych, utrzymanie czystości w domu opieki wg obowiązujących procedur Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: sum

2024-04-20 18:41:30
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
DOM OPIEKI JAKUBOWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ...
14 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Twój zakres obowiązków, Przygotowywanie i gotowanie potraw zgodnie z przepisami i standardami restauracji, Dbanie o odpowiednią estetykę potraw, Zachowanie czystości i porządku w kuchni, w tym utrzymanie czystości narzędzi kuchennych i powierzchni..

2024-04-11 08:40:11
Dom Przyjęć Jesionowy Dwór Waldemar Wójcicki
23 dni temu z pracuj.pl