Praca Naprawa samochodów w Kwidzynie

Znaleźliśmy 5 ofert

Mechanik /Elektromechanik/ Elektronik

W związku z rozwojem Firma Toolmex Truck Sp. z o.o. poszukuje: MECHANIKA-SERWISANTA ELEKTROMECHANIKA ELEKTONIKA Zakres obowiązków: - Wykonywanie przeglądów wózków widłowych podnośnikowych, - Wykonywanie napraw wózków widłowych podnośnikowych, - Konse

2024-04-18 11:17:55
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Toolmex Truck Sp.z o.o
5 dni temu z lento.pl

Elektryk/Mechanik SAMOCHODOWY

Firma GOLDEN SERWIS realizująca zlecenia z zakresu rekrutacji oraz leasingu pracowniczego poszukuje obecnie dla swojego Klienta osoby na stanowisko: Elektryk/Mechanik SAMOCHODOWY w Kwidzynie. Co zyskujesz pracując z nami? • wynagrodzenie podstawowe o

2024-01-25 11:31:12
Golden Serwis
1,8
89 dni temu z lento.pl

Operator maszyn skrawających

Zakres obowiązków:obsługa maszyn skrawających, obsługa tokarki Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWymagania pożądane: Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wynagrodzenie brutto: od 5

2024-04-17 18:41:28
do 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Sawmet mechanika maszyn sawicki stanisław
6 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

ELEKTRYK/MECHANIK SAMOCHODOWY

Firma GOLDEN SERWIS realizująca zlecenia z zakresu rekrutacji oraz leasingu pracowniczego poszukuje obecnie dla swojego Klienta osoby na stanowisko: ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY w Kwidzynie. ELEKTRYK/MECHANIK SAMOCHODOWY Obowiązki Dołącz do nas, jeśli

2024-04-11 11:00:14
Golden Serwis Sp. z o.o
12 dni temu z gowork.pl

Mechanik - Automatyk

Twój zakres obowiązków, Naprawy, serwis i konserwacja maszyn, urządzeń przemysłowych, Wykonywanie przeglądów technicznych według planu przeglądów..

2024-04-09 09:40:38
DP Plast Sp. z o.o
14 dni temu z pracuj.pl