Praca na promocji

Znaleźliśmy 3 oferty

Praktykant w dziale promocji i fundraisngu

Marketing / Reklama / Promocja / PR, Organizacje pozarządowe (NGO)

2024-02-10 08:55:04
94 dni temu z biurokarier.edu.pl

Referent w dziale promocji

Administracja publiczna: pozostałe, Asystencka praca / Personel biurowy: Asystent/ka, Marketing / Reklama / Promocja / PR: Specjalista ds. promocji

2024-01-24 08:55:11
Rodzaj pracy: Stała
111 dni temu z biurokarier.edu.pl

Młodszy instruktor działu promocji i mediów-...

Zakres obowiązków:Współpraca z firmami zewnętrznymi przy realizacji projektów o charakterze promocyjno-reklamowym, produkcja materiałów reklamowych, kontakt z portalami edukacyjnymi oraz szkołami. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe

2024-05-07 18:41:29
od 5000 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Akademia wymiaru sprawiedliwości
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca na promocji