Praca na produkcji - umowa o pracę – również dla Panów

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie
Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz niemczech , dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji - proste prace manualne -

umowa o pracę - od zaraz !

Naszym Pracownikom zapewniamy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
Możliwość stałej współpracy,
Jasne warunki finansowe,
Poznanie ciekawej branży,
Pracę w systemie 3 zmianowym,
Nabycie nowych umiejętności w zakresie produkcji formatek sprężynowych,
Możliwość awansu w strukturach Firmy,
Pracę w innowacyjnym Przedsiębiorstwie.

Od Kandydatów oczekujemy:

Wysokiej motywacji do pracy,
Możliwości podjęcia pracy od zaraz !
Wykształcenia min. zawodowego,
Doświadczenia w pracach produkcyjnych/magazynowych

Opis stanowiska:

Prace związane z produkcją formatek sprężynowych,
Cięcie formatek według określonego wzoru, zamówienia.
Praca zgodnie z zasadami BHP.

Zainteresowała Cię oferta?

CV prosimy wysłać za pośrednictwem portalu lub na adres produkcja@mondi-polska.pl

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków