Praca na produkcji- pomocnik operatora maszyn

Miejsce pracy: Koło
Region: Wielkopolskie
Firma o ugruntowanej pozycji na rynku tworzyw sztucznych poszukuje pracownika na stanowisko Pomocnik operatora maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Lokalizacja Straszków k.Koła

Zakres obowiązków:
- pomoc przy obsłudze maszyn związanych z przetwarzaniem tworzyw sztucznych
- pilnowanie jakości surowca oraz wyrobu gotowego

Wymagania wobec kandydatów:
- mile widziane wykształcenie i doświadczenie techniczne
- punktualność
-odpowiedzialność za wykonywaną pracę
-nastawienie na wyniki
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:
- przyjazną atmosferę pracy
- umowę o pracę na pełen etat
- możliwość awansu na wyższe stanowisko kierownicze
- atrakcyjne zarobki