Praca na Produkcji M/K - mile widziane orzeczenie

Miejsce pracy: Gdynia
Region: Pomorskie
LAVORO Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9603) poszukuje kandydatów i kandydatek na stanowisko: Pracownik produkcji.

Miejsce pracy - Gdańsk

Zakres obowiązków:
- montowanie drobnych komponentów
- kontrola jakości produktu
- sortowanie, pakowanie

Wymagania:
- sprawność manualna
- dobry wzrok
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- dyspozycyjność, precyzja

Oferujemy:
 - umowę o pracę
 - pełny etat
 - możliwość przyuczenia
 - premię
 - pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres e-mail: praca.trojmiasto@lavoro.com.pl

W CV należy umieścić klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków