Praca na produkcji lodów

Miejsce pracy: Namysłów
Region: Opolskie
Agencja Pracy tymczasowej STIP UNITED Sp. z o.o. Obecnie dla swojego Klienta poszukuje kandydatów chętnych do pracy na produkcji w fabryce produkującej lody i mrożonki.

Obowiązki:
- Sortowanie i pakowanie lodów
- Etykietowanie opakowań i kartonów
- Odbieranie produktów z linii produkcyjnej
- Proste prace na magazynie

Wymagania :
- Aktualna książeczka sanepid lub chęć do jej wyrobienia
- Dyspozycyjność do pracy zmianowej
- Motywacja do pracy

Oferujemy:
- Zatrudnienie w dużej renomowanej firmie
- System pracy 3-zmianowy
- Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + premie

Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o przesłanie aplikacji CV poprzez portal lub na nr tel. 534 857 476
Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883),
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem
rekrutacji i selekcji realizowanych przez STIP UNITED Sp. z o. o.”
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków