BESTENWEST Work Sp.z.o.o

tel: 730-922-400
  • Kategoria:

    Produkcja
  • Lokalizacja:

    Bieruń
  • Forma zatrudnienia:

    Kontrakt
  • Rodzaj pracy:

    Stała
  • Data publikacji:

    2017-12-14

Praca na produkcji dla studentów- Holandia

Miejsce pracy: Bieruń
Region: Śląskie
Agencja Pośrednictwa Pracy BESTENWEST Work Sp z.o.o o (nr. 13657) poszukuje dla jednego ze swoich klientów zagranicznych pracowników produkcyjnych.

Zatrudnimy osoby dyspozycyjne do podjęcia pracy na okres minimum od 2 do 3 tygodni - 2-óch i 6-ciu miesięcy, bądź na stały kontrakt. Mile widziane zarówno osoby pojedyncze, jak i pary lub grupy osób.
Dodatkowe informacje
Zakres obowiązków:
- praca przy ścinaniu piwonii,
- praca przy cebulkach tulipanów,- studenci
- praca przy pakowaniu pomidorów koktajlowych

Oferujemy:
- atrakcyjne stawki,
- legalne zatrudnienie o umowę o pracę na warunkach Holenderskich,
- zorganizowany przejazd z Polski do Holandii firmą wojtex północ
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy
- zakwaterowanie
- opieka koordynatorów podczas pobytu,
- ubezpieczenie,
Wymagania
- dyspozycyjność,
- elastyczność (podjęcie pracy na różnych stanowiskach i w różnym czasie)
- zaangażowanie,
- odpowiedzialność i sumienność,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem
730-922-400 lub cv na adres paulina@bestenwest.pl
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków