Praca Mycie okien w Zabrzu

Znaleźliśmy 4 oferty

Szukam Pani do sprzątania domu - Zabrze - Część...

Obowiązki: - Sprzątanie mieszkania, domu Dodatkowe obowiązki: - Pranie, - Prasowanie, - Mycie okien Inne: - Usługi ogrodnicze, - Koszenie trawy Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: ??? ??? - Osoba niepaląca - Osoba ze zdjęciem - Akceptuje obecność

2024-03-25 06:50:00
do 30 zł
4 dni temu z pomocdomowa.pl

Pracownik sprzątający/gospodarczy również z orzeczeniem

Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej i zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku pracownik sprzątający/ pracownika gospodarczego. Miejsce pracy: Zabrze ul. Pyskowicka Godziny pracy: od poniedział

2024-01-30 08:04:48
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Rekruter
59 dni temu z lento.pl

Zabrze - Sprzątanie z orzeczeniem

Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług porządkowych i czystościowych. Poszukujemy Osoby na stanowisko: - Pracownik sprzątający. Lokalizacja: - Zabrze - Grzybowice. Obowiązki: - sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych, - sprz

2024-02-21 12:11:52
Poziom Polska sp. z o.o
37 dni temu z lento.pl

Osoba do sprzątania biura

Twój zakres obowiązków, Obowiązki wynikające z charakteru stanowiska..

2024-03-13 09:40:32
Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Spółka komandytowa
16 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Mycie okien Zabrze