Praca Mycie okien w Wyszkowie

Znaleźliśmy 2 oferty

SPECJALISTA DS. SPRZĄTANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Inne wymagania: Komunikatywność, kreatywność uporządkowanie przestrzeni, organizacja własnej pracy Mile widziane skończone kursy

2024-04-17 07:31:10
Nooki spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
10 dni temu z aplikuj.pl

Specjalista ds. sprzątania

Zakres obowiązków:- realizowanie zleceń sprzątania na podstawie zamówień przez aplikację mobilną- sprzątanie mieszkań i domów jednorodzinnych, mycie okien Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweWymagania dodatkowe:

2024-04-15 18:41:14
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
12 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie