Praca Mycie okien w Koninie

Znaleźliśmy 1 ofertę

Pracownik firmy sprzątającej

Praca polegająca na wykonywaniu usług mycia okien, praniu wykładzin, tapicerek oraz czyszczeniu podłóg. Praca będzie wykonywana na terenie różnych miast – np. wyjazdy na dwa dni. Praca w zespole, zawsze jest wyjazd z innymi osobami z firmy. Mile widz

2024-02-16 11:46:53
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
JAK-BUD Jakub Budziński
63 dni temu z lento.pl
Podobne oferty pracy

Mycie okien - Borówiec - Dorywczo

Dodatkowe obowiązki: - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: brak Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-04-13, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 30 zł za godzinę Ogłoszenie ważne do: 2024

2024-04-14 06:50:01
do 30 zł
Borówiec +79km
5 dni temu z pomocdomowa.pl

Pracownik mycia okien

Twój zakres obowiązków, Mycie ręczne wewnętrzne okien i przeszkleń przy użyciu drabin oraz przy użyciu odpowiedniego sprzętu i narzędzi na obiektach użyteczności publicznej, Sprzątanie i konserwacja sprzętu używanego do mycia okien, Przestrzeganie..

2024-04-10 12:40:38
Bhf poznań-profesionalna chemia maszyny...
Poznań +94km
9 dni temu z pracuj.pl

Mycie okien

Firma sprzątająca zatrudni od zaraz osobę do umycia okien w Sądzie Rejonowym w Chełmnie przy ul. Toruńskiej 3. Praca dodatkowa, oferuję umowę zlecenie. Po więcej informacji proszę dzwonić pod nr. 781-260-609

2024-04-08 15:47:25
Chełmno +127km
11 dni temu - aplikuj przez Nuzle
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Mycie okien Konin