Praca Mycie okien w Gorzowie Wielkopolskim

Znaleźliśmy 10 ofert
Oferta sponsorowana

Pracownik Sprzątający

Zakres obowiązków: Sprzątanie w zależności od powierzonego zlecenia: biur, zakładów pracy, magazynów lub klatek schodowych. Odkurzanie, mycie podłóg, mycie okien itp. Opróżnianie koszy na śmieci oraz segregacja odpadów. Uzupełnianie środków higienicz

2024-03-14 08:37:20
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
praca.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
14 dni temu z praca.pl
Pozostałe ogłoszenia

Sprzątanie hoteli (z angielskim)

Opis pracy: Praca w Holandii w miejscowości Breda. Praca w Hotelu jako pracownik sprzątający pokoje. Do obowiązków pracownika należy ścielenie łóżek hotelowych, utrzymywanie porządku w łazienkach i toaletach, uzupełnianie brakujących rzeczy, odkurzan

2024-03-26 11:35:31
PRAMER
2 dni temu z lento.pl

Zmiana nocna sprzątająca

Do Twoich obowiązków będzie należało: Dbanie o czystość restauracji na co dzień zarówno na lobby jak i kuchni. Utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego sprzętu

2024-03-18 05:15:20
McDonald's Polska
10 dni temu z goldenline.pl

Zmiana nocna sprzątająca- Gorzów Wlkp. Kasprzaka...

Restauracja McDonald`s przy ulicy Kasprzaka 9 poszukuje pracowników na stanowisko zmiana nocna sprzątająca: Zmiana nocna sprzątająca- Gorzów Wlkp. Kasprzaka 9 Oferujemy: - 25,25 zł brutto

2024-03-18 15:37:25
10 dni temu z hrlink.pl

Sprzątanie mieszkania 18-20 Wrzesnia

Witam szukam osoby która posprząta mieszkanie i przygotuje je pod wynajem. Termin to około 18-20 Września. Więcej informacji udzielę w wiadomości mile widziane zdjęcie osoby która podejmie się pracy

2024-02-04 17:57:04
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Dodatkowa
xxxxxx
53 dni temu z lento.pl

Profesjonalne sprzątanie mieszkań,mycie okien

2024-03-22 08:28:02
6 dni temu z egorzow.pl

Profesjonalne sprzątanie mieszkań i mycie okiem

Profesjonalne sprzątanie mieszkań i mycie okien

Wymagania: •..

2024-03-17 08:28:00
11 dni temu z egorzow.pl

Sprzątanie klatek schodowych

Zatrudnię Panią lub Pana do sprzątania klatek schodowych Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

2024-03-11 11:05:10
Poziom Serwis
17 dni temu z lento.pl

Os. Poznańskie - Sprzątanie z orzeczeniem

Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług porządkowych i czystościowych. Poszukujemy Osoby na stanowisko: - Pracownik sprzątający. UWAGA!! - Orzeczenie o niepełnosprawności NIE JEST PRZESZKODĄ do podjęcia pracy!!! Lokalizacja: - Gorz

2024-01-26 10:22:45
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Dodatkowa
Poziom Polska sp. z o.o
62 dni temu z lento.pl